Изборите: НАКЪДЕ, БЪЛГАРИЯ?
Публикация 02 Apr, 2021 / Григор Лилов
Това са данните на социологическите агенции. С уговорката, която правят, че зависят от избирателната активност. Това написа във фейсбук страницата си колегата Григор Лилов.
Но дори и да се разминат с резултатите от изборите, един резултат от тях вече е сигурен - най-печеливш и незаобиколим фактор в управлението отново е ... ДПС. Защото от край време са си ортаци с шоумена, макар и това публично да не личи.
.
Има и още един безспорен победител, ако се сбъднат прогнозите на агенциите: руската политическа пета колона у нас. Тя ще формира мнозинството в бъдещия парламент - независимо дали ще влязат четири, пет, шест или седем партии.
Коментари
Свързани новини
Пиянство на един народ... 135 години по-късно...
Избиратели и политици да си припомнят приказката за "Златното момиче"
Ти броиш: Слави води в Русе с 2 процента пред ГЕРБ. БСП е на трето място, ВМРО- на пето
Kaĸвa иĸoнoмиĸa ни предлагат партиите cлeд избopитe: Анaлиз нa вoдeщитe пpeдизбopни плaтфopми
Надеждата умирала последна- а дано, ама- надали
Новите бедни, които ще решат изхода от изборите
Обикновено ферментът на фрустрацията кипва там, където бедността е сравнително отскоро и се появяват "новите бедни
Президентът гледа към втори мандат, предложи изборен тест за партиите
Президентът Румен Радев : 4 април е датата на изборите
Джо Байдън спечели изборите в САЩ