Вторник, 4 Февруари 2025

Дунав мост вече е отворен за коли и автобуси

Дунав мост вече е отворен за коли и автобуси
Публикация   07 Ян, 2017   /     akcent.bg   /     1102

До обед се очаква да бъдат отворени и изходите за Силистра и за Разград

    Дунав мост вече е отворен за преминаване от леки коли и автобуси. Това стана ясно от пресконференцията на министърът на регионалното развитие в оставка Лиляна Павлова. До обед се очаква да бъдат отворени и първокласните пътища от Русе за Разград и за Силистра.

   Обстановката в Русе и в Общината са нормални при зимни условия, информира ръководителят на клизисния щаб Спасимир Димитров. Все още не е отстранена аварията в електропроводната мрежа в Семерджиево, където селото вече второ денонощие е без ток.

   Достъп до всички селища има от Русе, но по общинските пътища. Както вече Акцент.БГ писа, пътят Русе- Бяла е отворен от снощи за леки автомобили и автобуси. Министър Павлова изрази оптимизъм пад в следващите часове да бъде отворен и за товарни автомобили.

    Температурата в Русе към 10 часа е минус 10 градуса, които заради вятъра се чувстват като минус 14. В обикновено най-топлите часове от деня, между 13 и 15 часа, температурите от минус 9 градуса ще се усещат като минус 16.



Коментари

Все още няма коментари!

Коментирай

   captcha