Петък, 20 Септември 2024

Мотокрос Русе награди победителите в днешното тренировъчно състезание

Публикация   19 Ноемв, 2016   /     Румен НИКОЛАЕВ   /     1789

Снимка: Авторът- стартът на кралския клас МХ1 - 450 куб. см.

Мотокрос Русе награди победителите с купи и грамоти в днешното тренировъчно състезание, което се проведе па мотористата в Средна кула.

В класа на най-малките - 65 куб. см. победител е Милан Мадалиев с № 80. Второ място зае Радослав Йовчев- 131, а трети остана Радослав Русев 93.

В клас МХ2- 250 куб. см. първи финишира Мартин Марков с № 75. Втори е Георги Изидоров №4, а трето място зае Алекс Любомиров- 72 номер.

При най-мощните и най-атрактивни мотори в клас МХ1- 450 куб. см. първо място завоюра русенецът Седат Захиров с №100. Втори е Боян Янков- №14 и на трета позиция е Бюлент Расимов с №461.

Накрая малкото зрители се радваха на сериозната конкуренция при АТВ-та. Тук най-добре се представиха двама русенци- Мартин Милев с №183  и финиширалият след него Павел Кашов №88. Третото място спечели Михаил Михалев №8.

Близо 40 участника от Русе, Силистра, Варна, Добрич, Беловец и Кубрат взеха участие в днешната надпревара, организирана от фейсбук групата Мотокрос Русе и най-вече- от ентусиастите  Севгин Захирев и Пенко Стоянов.