Вторник, 4 Февруари 2025

БСП Русе се жали до кмета, областния управител, РИК и прокуратура

Публикация   09 Ноемв, 2016   /     akcent.bg   /     638

След първия тур на изборите агитационните табла в града били изцяло облепени с плакати на ГЕРБ

  БСП Русе е пуснала  жалба до кмета, областния управител, Районната избирателна комисия и Окръжна прокуратура за това, че няма достъп до агитационните табла в града. На първия тур плакати са били „допускани“ на ГЕРБ, на Патриотите и на Реформаторите само. От местната централа на социалистите определят това като „нечувана репресия“.   „Ожесточението, с което се унищожават плакатите  на БСП от организирани групи на ГЕРБ, няма равно в страната и на политическите битки в нашия град“, се казва в жалбата.

  Като основен виновник е посочено лицето Стефан Бояджиев, който в предишни избори е нанесъл побой над лепили плакати на БСП в района на Печатни платки.

  Социалистите искат компетентните органи да вземат мерки и да бъде прекратена практиката ГЕРБ да надлепва техните плакати.

 



Коментари

Все още няма коментари!

Коментирай

   captcha

Прочети още