Събота, 24 Януари 2026

Общинските спортни обекти в Русе се затварят временно до второ нареждане

Общинските спортни обекти в Русе се затварят временно до второ нареждане
Публикация   24 Ян, 2026   /     akcent.bg   /     38

Мярката е превантивна и има за цел да предотврати инциденти

   Във връзка с влошената метеорологична обстановка и образувалите се поледици вследствие на падналия дъжд на територията на община Русе, с цел гарантиране безопасността на гражданите, всички спортни обекти общинска собственост, управлявани от Общинско предприятие „Спортни имоти“, се затварят временно за посетители и спортуващи.

   Със заповед на директора на ОП „Спортни имоти“ се преустановява и провеждането на всички спортни мероприятия в посочените обекти до второ нареждане.

   Мярката е превантивна и има за цел да предотврати инциденти, свързани с актуалната метеорологична обстановка.

   Община Русе призовава гражданите към повишено внимание при придвижване. Информация за възобновяване на дейността на спортните обекти ще бъде предоставена своевременно.



Коментари

Все още няма коментари!

Коментирай

   captcha

Прочети още