Понеделник, 13 Май 2024

Нови отличия за ТСК – Русе във втория ден на Държавното първенство ДОП в Асеновград

Публикация   11:34     12 Март, 2022 /     akcent.bg   /     491

Трето място в отборната надпревара записаха във втория ден на Държавното отборно първенство по вдигане на тежести кадетите до 15 години на Тежкоатлетически спортен клуб – Русе. Надпреварата се провежда в град Асеновград.

В индивидуалната надпревара в същата категория Диян Ангелов зае първо място в категория до 61 килограма, а Мартин Пенчев, който е и ученик в Спортно училище „Майор Атанас Узунов“ зае второ място. При момичетата Бисерка Ангелова зае трето място в категория до 40 килограма. При кадетките до 15 години Руслана Атанасова се класира на второ място в категория до 45 килограма.

Днес в третия ден на Държавното отборно първенство по вдигане на тежести на състезателния подиум ще излязат кадетките и кадетите до 17 години.

Тагове : ТСК – Русе ,