Политическото безхаберие мина всякакви граници. В България смятат, че могат да си играят с избирателите.
ГЕРБ изядоха шамар на президентския вот точно заради това. Защо си мислят, че всичко им е позволено? Струва ми се, че за тях може да има изненади на изборите. Изненадите ще дойдат и заради ниския интерес на хората към вота. Избирателят е разочарован.