Четвъртък, 19 Септември 2024

Турските студенти с победа по футбол от 5:0 на сборна команда от Украйна и Молдова

Публикация   08 Ноемв, 2013   /     akcent.bg   /     402

По инициатива на Почетното консулство на Украйна в Русе в събота, 2 ноември, се проведе първа футболна среща между сборна команда  на студентите от Украйна и Молдова срещу колегите им от Турция.

Отборите бяха в пълен състав от по 11 футболисти, като смесеният тим бе съставен от 6 представители на Украйна и 5 на Молдова.

През първото полувреме състезателите на Турция се оказаха по-точни и в тези 25 минути успяха да отбележат 3 точни попадения.

Натискът от страна на турският тим продължи и през второто полувреме, като крайният резултат се оформи на 5:0.

Сборната команда дори имаше късмет, че два пряк свободни удара на противника останаха без реализиран гол.