Петък, 20 Септември 2024

Пламен Нунев награди днес победителите в турнир по футбол в кв. „Долапите“

Публикация   13 Окт, 2013   /     akcent.bg   /     467

Народният представител от ГЕРБ в 19-и МИР - Русе Пламен Нунев награди днес следобед /13 октомври 2013 година/ победителите в традиционния турнир по футбол.

С купа, грамота и топка бяха удостоени първите – «Сармите» от кв. «Долапите». Те бяха аплодирани от множеството зрители.

Втори останаха момчетата от «Червен трактор» - кв. «Средна кула» след оспорван финал, завършил с изпълнение на дузпи при равенство в редовното време. Третото място зае «Тутанкамон» - кв. «Средна кула». Четвърти са състезателите от «Моргуля» - кв. «Средна кула».

Като футболист - ветеран на турнира бе определен Бисер Вълчев от отбора «Червен трактор». Най - полезен играч стана Марио Атанасов от «Сармите». Най - добър вратар е Денислав Иванов от «Сармите» - кв. «Долапите». Голмайстор на турнира е Йордан Вълчев от «Червен трактор» - кв. «Средна кула».

Събитието бе открито от депутата в 9 часа на стадиона в русенския квартал «Долапите». 8 тима от кв. «Долапите» и «Средна кула» играха близо 4 часа, за да излъчат най – добрия. Състезанието премина в дух на феърплей.

Турнирът се организира съвместно от ГЕРБ и кметския наместник Светлин Савов. Подкрепа оказаха местната производителна кооперация, фирма „Бозмов“, г-н Ереев и Кюранов.