Четвъртък, 19 Септември 2024

България взе само гейм от Италия

Публикация   19 Юли, 2013   /     gol   /     378

Нашите момчета отстъпиха на

Волейболните ни национали загубиха от Италия с 1:3 гейма във втората си среща от световните финали в Мар Дел Плата, Аржентина.

Нашите отстъпиха с 18:25, 25:18, 22:25, 24:26 пред "Скуадра Адзура", като противникът имаше голям късмет, за да грабне крайната победа.

Въпреки загубата, надеждите за класиране на 1/2-финалите остават все още живи.

За да може нашите да продължат напред, италианците трябва да победят домакините от Аржентина с какъвто и да е резултат.

До момента България има 3 точки в Група "D" след 1 победа и 1 загуба. Може да се каже, че до голяма степен тази загуба е малко нелепа, тъй като нашите имаха преднина в третия и четвъртия гейм, при това от няколко чисти точки, но не успяха да я задържат.

Нашите иначе се нуждаеха от два гейма срещу италианците, за да си гарантират класирането в следващата фаза и бяха много близо.