Петък, 19 Април 2024

Спортистите по JU-JITSY на клуб Динамо- Русе втори на държавното в Правец

Публикация   14:56     05 Ноемв, 2010 /     akcent.bg   /     781

В спортния календар до края на годината предстоят още две международни състезания

Русенският клуб ДИНАМО зае второ място в комплексното класиране на държавното първенство по JU-JITSY, което се проведе на 07.11.2010г. в Правец. Успехът на клуба е изключителен-  20 състезатели завоюваха общо 19 отличия. Това и донесе второ място в комплексното класиране с 9 златни,5 сребърни и 7 бронзови отличия,както следва:

ФАЙТИНГ
златни медали:
1.Искрен Михаилов -41; 2.Пламен Колев -52; 3.Владислав Върбанов +60 – категория „Деца”-  12,13,14 год.
1.Тодор Събев -73; 2.Соня Георгиева -52; 3.Мария Димова -57  - кат. младежи 15,16,17 год.
1.Борислав Кисев -85; 2.Габриела Манджарова -62; 3.Радостина Николова -55кг.;-

мъже,жени

сребърни:
1.Антоан Янков -41; 2.Адриана Манджарова -52; - кат. „Деца” 12,13,14 год.
1.Давид Торосян -60; 2.Марио Йорданов -66;
1.Тодор Събев -69; -мъже

бронзови:
1. Ирика Георгиева -52 кг.; - кат „Деца” 12,13,14 год.
1.Димитър Димитров -73 кг; -кат. младежи 15,16,17 год.
1.Живко Сираков -77кг,; 2.Стоян Димов -94кг.; 3. Галин Замфиров -категория  Тежка” +94кг.

ДУО СИСТЕМА
1.Борислав Кисев/Тодор Събев - бронз при мъжете
Искрен, Адрина, Ирика,Тодор, Димитър, Владислав и Габриела са ученици в Спортното училище и се радват на големи спортни постижения през цялата година.

На състезателите им предстоят още две важни състезания - Световно първенство по JU-JITSY за мъже и жени в Русия и турнир за купата на Краля на Испания в Мадрид, където участие ще вземат Габриела Манджарова, Тодор Събев и Борислав Кисев.

Треньори на състезателите са Борислав Кисев и Иван Манджаров.