Днес е : Понеделник, 27 Юни 2022

Всички участници и пълна програма на Мондиал 2022

Публикация 16 Jun, 2022 / akcent.bg

След изиграването на последния плейоф между Коста Рика и Нова Зеландия, завършил с минимален успех на костариканците, станаха ясни всички 32 участника във финалите на Мондиал 2022. Световното първенство в Катар ще се проведе в периода 21 ноември - 18 декември. На шампионата ще се изиграят общо 64 мача.

    32-та тима са разпределени в осем групи по четири отбора:

Група А: Катар, Еквадор, Сенегал, Нидерландия

Група В: Англия, Иран, САЩ, Уелс

Група С: Аржентина, Саудитска Арабия, Мексико, Полша

Група D: Франция, Австралия, Дания, Тунис

Група Е: Испания, Коста Рика, Германия, Япония

Група F: Белгия, Канада, Мароко, Хърватия

Група G: Бразилия, Сърбия, Швейцария, Камерун

Група Н: Португалия, Гана, Уругвай, Южна Корея.

 

                         Пълна програма на мачовете:

21 ноември

12:00, Сенегал - Нидерландия

15:00, Англия - Иран

18:00, Катар - Еквадор

21:00, САЩ - Уелс

22 ноември

12:00, Аржентина - Саудитска Арабия

15:00, Дания - Тунис

18:00, Мексико - Полша

21:00, Франция - Австралия

23 ноември

12:00, Мароко - Хърватия

15:00, Германия - Япония

18:00, Испания - Коста Рика

21:00, Белгия - Канада

24 ноември

12:00, Швейцария - Камерун

15:00, Уругвай - Южна Корея

18:00, Португалия - Гана

21:00, Бразилия - Сърбия

25 ноември

12:00, Уелс - Иран

15:00, Катар - Сенегал

18:00, Нидерландия - Еквадор

21:00, Англия - САЩ

26 ноември

12:00, Тунис - Австралия

15:00, Полша - Саудитска Арабия

18:00, Франция - Дания

21:00, Аржентина - Мексико

27 ноември

12:00, Япония -Коста Рика

15:00, Белгия - Мароко

18:00, Хърватия - Канада

21:00, Испания - Германия

28 ноември

13:00, Камерун - Сърбия

15:00, Южна Корея - Гана

18:00, Бразилия - Швейцария

21:00, Португалия - Уругвай

29 ноември

17:00, Еквадор - Сенегал, Нидерландия - Катар

21:00, Уелс - Англия, Иран - САЩ

30 ноември

17:00, Австралия - Дания, Тунис - Франция

21:00, Полша - Аржентина, Саудитска Арабия - Мексико

1 декември

17:00, Хърватия - Белгия, Канада - Мароко

21:00, Япония - Испания, Коста Рика - Германия

2 декември

17:00, Гана - Уругвай, Южна Корея - Португалия

21:00, Сърбия - Швейцария, Камерун - Бразилия

3 декември

17:00, Победител група А - Втори група В (49)

21:00, Победител група С - Втори група D (50)

4 декември

17:00, Победител група D - Втори група С (52)

21:00, Победител група В - Втори група А (51)

5 декември

17:00, Победител група Е - Втори група F (53)

21:00, Победител група G - Втори група H (54)

6 декември

17:00, Победител група F - Втори група E (55)

21:00, Победител група H - Втори група G (56)

7 и 8 декември - почивни дни

9 декември

17:00, Победител мач 53 - Победител мач 54 (58)

21:00, Победител мач 49 - Победител мач 50 (57)

10 декември

17:00, Победител мач 55 - Победител мач 56 (60)

21:00, Победител мач 51 - Победител мач 52 (59)

11 и 12 декември - почивни дни

13 декември

21:00, Победител мач 57 - Победител мач 58

14 декември

21:00, Победител мач 59 - Победител мач 60

15 и 16 декември - почивни дни

17 декември

17:00, Мач за третото място

18 декември

17:00, Финал. /БГНЕС

Коментари

Свързани новини

Реклама

Реклама