Събота, 20 Април 2024

Гребците на Локо Русе с поредни успехи и медали на Държавното индивидуално в Пловдив

Публикация   07:46     19 Юли, 2021 /     akcent.bg   /     767

В дебюта при мъжете Станислав Григоров спечели два златни и един бронзов медал

Поредно успешно представяне на гребците от Локо Русе на  Държавния индивидуален шампионат в град Пловдив, който се проведе въбота и неделя. Доказателство за това са Медалите, които спечелиха момчетата на треньора Цоню Григоров.

На скиф- лека категория Лазар Пенев /участник в Световното за младежи/ завоюва златен медал.

Злато спечелиха на двойка без рулеви /лека/ Николай Димитров и Станислав Григоров /ученик в МГ "Баба Тонка".

Първа финишира лодката на Станислав Григоров и на Лазар Пенев на двойка скул- лека категория.

С бровз се окичиха състезателите на четворка без кърмчия- Даниел Дудев, Николай Димитров, Станислав Григоров и Лазар Пенев.

Юношите старша възраст на "Локомотив" Русе извоюваха - един златен медал на JLM 2- , сребърен медал на JM 2+, сребърен медал на JLM 1x, както и четвърто място на JM 2-, четвърто място на JM 8+, пето място на JM 2x и още едно пето място на JM 4+, на ДОШ в Пловдив, от 13.07-14.07.2021 г.