Днес е : Събота, 19 Юни 2021
Парламентарни Избори 11.07.2021

Ясно е разпределението на телевизионното излъчване на футболните мачове от UEFA EURO 2020™

Публикация 29 May, 2021 / akcent.bg

   Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп разпределиха телевизионното излъчване на футболните мачове от UEFA EURO 2020™. Те ще бъдат програмирани в телевизионните канали БНТ 1, БНТ 3, NOVA и DIEMA. Футболните фенове ще могат да гледат вълнуващите двубои и в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA в HD качество, и онлайн стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA, както и онлайн на bntnews.bg и мобилното приложение BNT News.

 Разпределение на мачовете в каналите на БНТ и Нова Броудкастинг Груп

               ГРУПОВА ФАЗА

 

11.06.2021

Турция – Италия

22:00

NOVA / БНТ

12.06.2021

Уелс – Швейцария

16:00

DIEMA

Дания – Финландия

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Белгия – Русия

22:00

DIEMA

13.06.2021
 

Англия - Хърватия

16:00

БНТ 1 / БНТ 3

Австрия – Северна Македония

19:00

DIEMA

Нидерландия – Украйна

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

14.06.2021

Шотландия – Чехия

16:00

DIEMA

Полша  –  Словакия

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Испания – Швеция

22:00

DIEMA

15.06.2021

Унгария  – Португалия 

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Франция - Германия

22:00

NOVA

16.06.2021

Финландия – Русия

16:00

БНТ 1 / БНТ 3

Турция - Уелс

19:00

DIEMA

Италия – Швейцария

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

17.06.2021

Украйна – Северна Македония

16:00

БНТ 1 / БНТ 3

Дания - Белгия

19:00

DIEMA

Нидерландия – Австрия

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

18.06.2021

Швеция  – Словакия

16:00

DIEMA

Хърватия – Чехия

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Англия - Шотландия

22:00

NOVA

19.06.2021

Унгария – Франция

16:00

DIEMA/ БНТ

Португалия – Германия

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Испания - Полша

22:00

DIEMA

20.06.2021

Швейцария - Турция

19:00

DIEMA

Италия - Уелс

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

21.06.2021

Северна Македония – Нидерландия

19:00

DIEMA

Украйна – Австрия

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Русия – Дания 

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

Финландия – Белгия

22:00

DIEMA

22.06.2021

Чехия – Англия

22:00

NOVA

Хърватия – Шотландия

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

23.06.2021

Швеция – Полша

19:00

DIEMA

Словакия Испания

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Германия – Унгария

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

Португалия – Франция

22:00

NOVA

                  ЕЛИМИНАЦИОННА ФАЗА

 

26.06.2021

Първи осминафинал - Амстердам

19:00

DIEMA

Втори осминафинал - Лондон

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

27.06.2021

Трети осминафинал - Будапеща

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Четвърти осминафинал - Билбао

22:00

NOVA

28.06.2021

Пети осминафинал - Копенхаген

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Шести осминафинал  –  Букурещ

22:00

NOVA

29.06.2021

Седми осминафинал Лондон

19:00

DIEMA

Осми осминафинал – Глазгоу

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

02.07.2021

  Първи четвъртфинал – Санкт Петербург

19:00

БНТ 1 / БНТ 3

Втори четвъртфинал – Мюнхен

22:00

NOVA

03.07.2021

Трети четвъртфинал – Баку

19:00

DIEMA

Четвърти четвъртфинал – Рим

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

06.07.2021

Първи полуфинал – Лондон

22:00

БНТ 1 / БНТ 3

07.07.2021

Втори полуфинал – Лондон

22:00

NOVA

11.07.2021

Финал Лондон

22:00

NOVA / БНТ

 

* БНТ и Нова Броудкастинг Груп запазват правото си на промени в програмата при необходимост.

 

 

Коментари

Реклама

Реклама