Отлично представяне на ТСК на Държавното отборно първенство в Асеновград

Публикация   10:51     06 Дек, 2020 /     akcent.bg   /     476

Отлично представяне на втория кръг на Държавното отборно първенство по вдигане на тежести записаха възпитаниците на Тежкоатлетически спортен клуб – Русе. Надпреварата се проведе в края на седмицата в Асеновград. На състезателния подиум излязоха състезатели от възстановите групи юноши, девойки, мъже и жени. Три индивидуални първи места при девойките спечелиха възпитаниците на треньорите Кръстина и Радослав Атанасови. Надежда Мей Нгуен стана първа в категория до 49 кг, Виктория Станева стана първа в категория до 55 кг, а Цветелина Стоянова се изкачи на най-високото стъпало на стълбичката в категория до 64 кг.

При юношите Ангел Русев победи в категория до 61 кг, а при мъжете – Стилян Гроздев стана победител в категория до 67 кг.

В крайното отборно класиране, ТСК – Русе са класира на първо място при кадетите до 15 години и при девойките, на второ място при момчетата, а кадетките до  15 години се класираха трети.