Пет отбора с пълен комплект точки след втория кръг на мидуийк лигата в Русе

Публикация   19:34     16 Март, 2012 /     akcent.bg   /     491

Приключиха и последните срещи от втория кръг на Английската мидуийк лига в Русе. Те отново предложиха високо ниво с много голове и обрати. Координаторът на Българската лига по футзал, под чиято егида преминава първенството Калоян Георгиев сподели, че отборите вече се обиграват и мачовете стават все по-интересни. „Най-важното е, че запазваме феърплея и няма контузени футболисти“, заяви той. В последните срещи „Дунарит“ победи „Колос“ с 5:4. „Вихрен“ пък поведе на АФК „Сандрово“ с 2:1 след 25 минути игра, но след почивката отборът от русенското село даде всичко от себе си и стигна до обрат за 4:3 в своя полза. Парк Дизайн“ също като другите победители от четвъртък вечерта и тимовете на „Липник“ и ФК „Русе“ се утвърди в челото с пълен актив от 6 точки след категоричното 5:0 срещу „Бързица“. Сред голмайсторите пък убедително води Даниел Иванов с 5 попадения, следван от Цветан Бонев с 4 и Кирил Ангелов с 3.