Вторник, 19 Март 2024

Дунав изненада Арда като гост

Публикация   10:13     07 Окт, 2019 /     standartnews.com   /     978

Футболистите на Дунав победиха с 2:0 като гост състава на Арда (Кърджали) в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Така тимът от Русе се изкачи на девето място във временното класиране, като изпревари Ботев (Враца) и Етър.

Футболистите на Дунав победиха с 2:0 като гост състава на Арда (Кърджали) в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Така тимът от Русе се изкачи на девето място във временното класиране, като изпревари Ботев (Враца) и Етър. На мача в Пловдив, където играе домакинските си срещи Арда тимът на Дунав поведе в резултата с първия си точен удар в мача. В последната минута на полувремето голаджията на русенците Ахмед Ахмедов получи топка в наказателното поле от Александър Исаевски и я вкара зад Иван Караджов за 0:1. След почивката положението на Арда стана още по-зле. Стефан Христов бе изведен срещу вратаря Караджов в 67-та минута и го преодоля хладнокръвно за 0:2, а секунди по-късно Илиан Хасани получи червен картон след изключително грубо влизане с бутоните напред срещу футболист на Дунав, който стреля от дъгата на наказателното поле.