Днес е : Понеделник, 14 Октомври 2019

Пълната програма на световното първенство

Публикация 02 Dec, 2017 / akcent.bg

Всички мачове бяха разпределени по дати и часове

    Програма за групите на световното първенство по футбол в Русия:

Група А
14 юни Русия - Саудитска Арабия, Москва, стадион Лужники, 17 ч (българско време)
15 юни Египет - Уругвай, Екатеринбург, 14 ч

19 юни Русия - Египет, Санкт Петербург, 20 ч
20 юни Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов, 17 ч

25 юни Уругвай - Русия, Самара, 16 ч
Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, 16 ч

Група В
15 юни Мароко - Иран, Санкт Петербург, 17 ч
Португалия - Испания, Сочи, 20 ч

20 юни Португалия - Мароко, Москва, Лужники, 14 ч
Иран - Испания, Казан, 20 ч

25 юни Иран - Португалия, Саранск, 20 ч
Испания - Мароко, Калининград, 20 ч

Група С
16 юни Франция - Австралия, Казан, 12 ч
Перу - Дания, Саранск, 18 ч

21 юни Франция - Перу, Екатеринбург, 14 ч
Дания - Австралия, Самара, 17 ч

26 юни Дания - Франция, Москва, Лужники, 16 ч
Австралия - Перу, Сочи, 16 ч

Група D
16 юни Аржентина - Исландия, Москва, Спартак, 15 ч
Хърватия - Нигерия, Калининград, 21 ч

21 юни Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород, 20 ч
22 юни Нигерия - Исландия, Волгоград, 17 ч

26 юни Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург, 20 ч
Исландия - Хърватия, Ростов, 20 ч

Група Е
17 юни Коста Рика - Сърбия, Самара, 14 ч
Бразилия - Швейцария, Ростов, 20 ч

22 юни Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург, 14 ч
Сърбия - Швейцаярия, Калининград, 20 ч

27 юни Сърбия - Бразилия, Москва, Спартак, 20 ч
Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, 20 ч

Група F
17 юни Германия - Мексико, Москва, Лужники, 17 ч
18 юни Швеция - Република Корея, Нижни Новгород, 14 ч

23 юни Германия - Швеция, Сочи, 17 ч
Република Корея - Мексико, Ростов, 20 ч

27 юни Република Корея - Германия, Казан, 16 ч
Мексико - Швеция, Екатеринбург, 16 ч

Група G
18 юни Белгия - Панама, Сочи, 17 ч
Тунис - Англия, Волгоград, 20 ч

23 юни Белгия - Тунис, Москва, Спартак, 14 ч
24 юни Англия - Панама, Нижни Новгород, 14 ч

28 юни Англия - Белгия, Калининград, 20 ч
Панама - Тунис, Саранск, 20 ч

Група Н
19 юни Полша - Сенегал, Москва, Лужники, 14 ч
Колумбия - Япония, Саранск, 17 ч

24 юни Япония - Сенегал, Екатеринбург, 17 ч
Полша - Колумбия, Казан, 20 ч

28 юни Япония - Полша, Волгоград, 16 ч
Сенегал - Колумбия, Самара, 16 ч


 

Коментари

Свързани новини

Реклама

Реклама