Петък, 19 Април 2024

Дунав 8806“ пуска в понеделник билетите за полуфиналите.

Публикация   19:39     30 Март, 2012 /     akcent.bg   /     460

От „Дунав 8806“ обявиха, че вече е създадена организация за предварителната продажба на билети за двете домакинства на отбора от полуфиналите в НБЛ при дамите. „Сините феи“ завършиха първи редовния сезон и си спечелиха правото на почивка по време на четвъртфиналната фаза. Те чакат спокойно развръзката от двубоя между „Левски“ и „Берое 07“, която вече почти е ясна, след като в първия мач столичният тим отнесе старозагорки с 92:60. Така на 7 и 8 април от 18:00 в залата в квартал „Здравец“ „Дунав 8806“ се очаква да приеме отбора на „Левски“ в първите две срещи от полуфиналната фаза на баскетболния елит при дамите. От ръководството на клуба призоваха феновете да се снабдят своевременно с билети, за да се избегне струпването на много хора пред касите в минутите преди мачовете.

За целта пропуските ще се продават от 10 ч. в понеделник в офиса на MG Travel на ул. „Муткурова“ 36 А, като цената им е по 5 лв. Билети за централния 3-ти сектор няма да се продават, като притежателите на абонаментни карти за него ще могат да седнат на местата си.