Сряда, 24 Април 2024

Оспорвани мачове и изненадващи резултати на спортната „Арена Русе“ в сряда вечерта

Публикация   19:38     29 Март, 2012 /     акcent.bg   /     487

След категоричните победи в пролога на четвъртия кръг на Английската мидуийк лига в Русе, втората серия от мачове за седмицата предложи много по-оспорвани развои. В първата среща от сряда вечерта един срещу друг застанаха тимовете на „Колос“ и „Черноломец“, които до момента демонстрират доста сериозен характер и воля за победа. Така беше и в двубоя помежду им, в който си размениха общо 7 гола, а до последните секунди резултатът и крайният победител можеше да е всеки от тях.  Все пак „черноломци“ надделяха с 4:3, като точни за тях бяха Станислав Георгиев, Велислав Казанджиев и на два пъти Теодор Михайлов срещу отбелязаните за съпреника 2 попадения от Николай Николаев и едно от Дилян Йорданов. Смяна в предварително оповестената програма определи следващата среща да е между ФК „Русе“ и „Липник“. Въпреки, че в предходния кръг „Липник“ отстъпи с 3:7 на един от фаворитите „Дунав 2010“, в сряда вечерта този отбор показа, че по нищо не отстъпва от най-добрите и дръпна с 4:1 на един от най-добрите тимове по плажен футбол в страната още след 25 минути игра. „Русенците“ опитаха да се върнат в мача през втората част, но дори и четирите попадения на водача при голмайсторите в лигата Даниел Иванов не им помогнаха и отстъпиха с крайното 5:6. Освен него за ФК „Русе“ се разписа и Людмил Христов, а за „Липник“ точни бяха Павлин Добрев на 3 пъти, Мирослав Марков, Християн Ганев и Лъчезар Новаков. В последната среща за сряда вечерта „Динамо Киев“ излъга „Хиените“ с 1:0 с гол на Георги Илиев през второто полувреме.