Четвъртък, 25 Април 2024

„Дунав завинаги“ отстъпи след равностойно първо полувреме в първия си мач в Английската мидуийк лига в Русе.

Публикация   19:31     08 Март, 2012 /     akcent.bg   /     514

Един от най-атрактивните отбори в лигата по мини футбол в града стъпи накриво още в първия си мач. При дебюта си в шампионата в спортната „Арена Русе“ момчетата от фенклуба на „драконите“ срещнаха тима на „Колос“. Срещата започна добре за тях, като дори откриха резултата чрез Томислав Димитров. „Колосите“ обаче обърнаха до 2:1 в своя полза преди Калоян Кючуков да изравни за 2:2 в края на първото полувреме. Подновяването на играта бе кошмарно за „Дунав завинаги“, който инкасира два бързи гола, а в опита си да се върне в мача малко по-късно допусна още един. Нов импулс в редиците им донесе попадението на Александър Стефанов – Кубинеца за 3:5, но в края „колосите“ бяха по-свежия отбор и стигнаха до 9:3 в своя полза. В другите две срещи от втория ден на първия кръг „Липник“ победи „3 D” с 5:1, а „Хиените“ отстъпиха на АФК „Сандрово“ с 0:2.