Четвъртък, 28 Март 2024

Писта Русе излъчи победителите в 5 серии. Сборна команда русенски хубавици освежиха състезанието

Публикация   15:35     17 Юни, 2018 /     Текст и снимки: Румен НИКОЛАЕВ   /     2333

Серия Туринг и Макси

И Пламен Канбуров, и Константин Маршавелов не завършиха състезанието заради повреди. Така първи в сериа Макси стана Камен Василев с Митсубиши лансър от Стайков рейсинг.

При серия Туринг първи стана Иван Влъчков, който още вчера на тренировките застана на полпозишън. Той се състезава с Хонда сивик от тима на Дамасцена Алба.

Втори е Стоян Алостолов от Елена Тийм също с Хонда сивик. Трети е Радостин Генчев с VW Голф от отбора на АРА Моторспорт

Серия 4 Купа Лада

Тук първи финишира Стоян Патенов с Лада 2101 от отбора на Русе кар мотор спорт. Втори е Бранимир Данов с Лада 2103 от тима на Боила и трети е Иван Лишев от Диамо.

Серия 6 Свободен клас

Първото място тук зае Иво Иванов с БМВ Е-36 от тима на Хоби кар. След доста оспорвана борза заслужено второ място за Ивайло Христов с Лада 2105 - АРА Моторспорт . Трети се класира Боян Стоянов Флат- Аут с Рено меган.

За доброто настроение и реклама на марка парфюми русенски хубавици дефилираха преди старта на серия Лада.

Тагове : писта Русе ,