Събота, 20 Април 2024

Дунав победи временния водач Черно море с 3:0

Публикация   10:06     27 Авг, 2016 /     akcent.bg   /     971

Драконите остават непобедени след 5-я кръг на шампионата

Футболистите на Дунав - Русе водят с 2:0 на полувремето в домакинския си мач срещу Черно- море - Варна на стадиона в Разград. Първото попадение дойде още в 9 минута след отсъдена дузпа. Макар и спасена от врататя на Черно море, русенски футболист Антон Огнянов бе на точното място с точно попадение.  В  даденото от съдията продължение от 2 минути русенци се оттеглиха с още едно точно попадение на Диян Димов.Футболистът на драгоните направи асистенция за първия гол.

Още в първите минути след началото на второто полувреме Мираслав Будинов от наказателното поле на варненци стреля и отбеляза трети гол. И даденото 3-минутно продължение не донесе надежда на варненци.

След първите четири кръга Черно море е лидер в класирането с по-добра голова разлика от втория Дунав. И двата тима имат записани по три победи и едно равенство. “Зелено-белите” са допуснали 3 гола и са отбелязали 8, а дунавци са реализирали 5 и инкасирали само един.